Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Otwarce basenu Drukuj
środa, 16 kwietnia 2014 09:30

Nasz Pan Dyrektor oraz uczniowie z klas 4c i 5b wraz z wychowawcami brali udział w otwarciu basenu - jedni na ściance wspinaczkowej, a inni na pływalni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Konkurs Języka Angielskiego Drukuj
Wpisany przez Nauczyciele języka angielskiego
wtorek, 15 kwietnia 2014 11:49

Zapraszamy uczniów klas V i VI do udziału w drugiej edycji Kokursu Języka Angielskiego English Master 2014. Konkurs odbędzie się w szkole, 28.04.2014r. o godzinie 12.50. Szczegóły w plikach do pobrania.

zadania do pobrania TUTAJ

regulamin do pobrania TUTAJ

Zmieniony: czwartek, 17 kwietnia 2014 17:11

Szachowy " Krok do sukcesu " Drukuj
Wpisany przez mgr Piotr Jarząbek
wtorek, 15 kwietnia 2014 09:58

Taką właśnie nazwę ma międzynarodowy turniej szachowy rozgrywany cyklicznie na Zamku Królewskim w Niepołomicach. W tym roku odbywał się w dniach 11 - 13 kwietnia , w którym wzięło udział ponad 200 najmłodszych adeptów szachów. Wzięły w nim udział dzieci urodzone w latach 2003 i młodsze. Wśród nich była również 11 - osobowa reprezentacja naszej szkoły w następujacym składzie : Bielak Łukasz kl. 1c , Antos Maciej kl. 2a , Kwak Sebastian kl. 2a , Gut Gabriel kl. 2b , Burkat Krystian kl. 2b , Dyrda Martyna kl. 2c , Fąfrowicz Dominik kl. 2c , Pyzowski Wiktor kl. 2c , Bartoszko Zofia kl. 3a , Antos Karolina kl. 3a i Kwak Dawid kl. 4b. Nasi uczniowie mieli szansę postawić swoje pierwsze szachowe kroki w silnie obsadzonym turnieju i to w międzynarodowej obsadzie. Odnieśli swoje pierwsze zwyciestwa , zanotowali remisy i poniesli też porażki przy szachownicy. Niemniej wracali do domów w dobrych humorach , zadowoleni ze swoich postępów i coraz lepszej gry. W nagrodę otrzymali piękne pamiątkowe statuetki , które mają im przypominać o występie na tych zawodach . Należy dodać , że turniej był świetnie zorganizowany i rozgrywany we wspaniałej scenerii niepołomickego zamku.

W tym miejscu serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji szkoły oraz Radzie Rodziców za wsparcie organizacyjne przy wyjeździe na turniej.

Ze sportowym pozdrowieniem - mgr Piotr Jarząbek - opiekun na zawodach i autor komunikatu.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty Drukuj
Wpisany przez mgr Bożena Giżycka
czwartek, 10 kwietnia 2014 10:38

10 kwietnia 2014 r. odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Zobaczcie sami jak męczyli się nasi uczniowie z klas trzecich.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Drukuj
Wpisany przez mgr Bożena Giżycka
czwartek, 10 kwietnia 2014 10:19

8 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu, odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3 w którym wzięli udział również i nasi uczniowie odnosząc wielkie sukcesy.

W kategorii klas I-   3 miejsce -  Paweł Zabadło - kl.1-d

II - 2 miejsce - Zuzanna Jarząbek  - kl.2-a