Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W KLASIE 2b Drukuj
Wpisany przez mgr Aneta Kowalczyk
czwartek, 30 października 2014 18:27

Środa 29.10.2014 w klasie 2b minęła bardzo szybko i radośnie. W tym dniu odbyły się, bowiem zajęcia otwarte dla rodziców, których tematem były "Warzywne zwierzaki-cudaki". Na początku dzieci pokazały swoje umiejętności aktorskie w inscenizacji J.Brzechwy „Na straganie”. Następnie uczniowie zaprezentowali krótki koncert piosenek o warzywach i owocach. Kolejnym punktem programu były zagadki „owocowo-warzywne” dla rodziców. Wywołały wśród rodziców wiele uśmiechów na twarzach. Za prawidłowo odgadniętą zagadkę goście otrzymywali nagrody przygotowane przez dzieci. Na koniec pociechy wraz z rodzicami przemieniali warzywa w różne zwierzątka, stworki i cudaki. Dorośli mogli przez chwilę poczuć się jak uczniowie, zasiąść przy dziecięcych stolikach i oddać się pasji tworzenia i wymyślania śmiesznych postaci z różnego rodzaju warzyw i owoców. Rodzicom i dzieciom zajęcia bardzo się podobały, a spotkanie zaowocowało utworzeniem fantastycznych postaci. Prace „małych artystów” i ich rodziców można było podziwiać w sali nr 30. Swoją pomysłowością i oryginalnością uczniowie klasy 2B zachwycili nie tylko kolegów i koleżanki, ale wszystkich odwiedzających naszą salę. Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszymi cudakami!! Wszystkim dzieciom i ich rodzicom gratulujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych zajęciach otwartych!

Konkurs "Ogrody jesieni" Drukuj
środa, 29 października 2014 20:02

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

XI konkurs wiedzy o Nowym Targu. Drukuj
środa, 29 października 2014 19:56

ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W NOWYM TARGU.

CEL: POPULARYZACJA WSRÓD UCZNIÓW KLAS II-III WIEDZY O NOWYM TARGU, JEGO HISTORII I KULTURZE.

TERMIN KONKURSU: 28 LISTOPADA 2014 ROKU O GODZ. 10.00.

WARUNKI UCZESTNICTWA: ZGŁOSZENIE DO 22 LISTOPADA TRZYOSOBOWYCH DRUŻYN.

TEMATYKA:

- najważniejsze obiekty w Nowym Targu i ich lokalizacja,

- miejsca aktywnego wypoczynku,

- historia założenia miasta,

- miasto na starej fotografii,

- honorowi obywatele miasta (po 1990 roku),

- hymn, hejnał, flaga i herb miasta,

- lokalizacja miasta,

- parki narodowe i rezerwaty przyrody w naszej okolicy,

- charakterystyczne zawody mieszkańców miasta,

- zwierzęta hodowlane,

- miasta partnerskie,

- góralski strój ludowy,

- najbardziej znane tradycje i obrzędy,

- podstawowe wyrażenia gwarowe.

SZKOLNY ETAP KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ 25 LISTOPADA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11, PO KTÓRYM ZOSTANIE WYŁONONA TRZYOSOBOWA DRUŻYNA, KTÓRA BĘDZIE REPREZENTOWAŁA NASZĄ SZKOŁĘ W MIĘDZYSZKOLNYCH ZMAGANIACH, W SZKOLE NR 5.

Konkurs "Ogrody jesieni" Drukuj
wtorek, 28 października 2014 20:18

Świetlica szkolna przypomina, że termin składania prac do konkursu "Ogrody jesieni" mija już 5 listopada.

Srebrny medal drużyny dziewcząt w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej ! Drukuj
Wpisany przez mgr Piotr Jarząbek
wtorek, 28 października 2014 10:27

Świetnie spisały sie nasze dziewczynki w turnieju piłki na szczeblu powiatowym w Niedzicy . Po zmaganiach grupowych awansowaly do półfinału , gdzie pokonały SP Kluszkowce 3 : 1. W finale spotkały sie z zespołem z SP Szaflary. Tam żadnej z drużyn nie udało sie umieścić futbolówki w bramce. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych, gdzie lepsze okazały sie przeciwniczki strzelajac jedną jedyną bramkę. Mój zespół od dwóch lat, codziennie po dwie godziny, trenuje w klasie sportowej – informuje opiekun SP 11 Nowy Targ Grzegorz Temecki. - Trzon drużyny stanowi jedna zawodniczka, Ola Guzik . Potrafi przyjąć piłkę, rozegrać z koleżanką i zdobyć gola. W obronie świetnie dziewczęta zagrały, a szczególnie Ania Lewandowska.
W meczu o 3 miejsce  też padł bezbramkowy remis i dpoiero rzuty karne rozstrzygnęły o brązowym medalu.

Wyniki poszczególnych meczów :
GRUPA A :
SP 11 Nowy Targ - SP Frydman 2 : 0
SP Frydman – SP Szaflary 0:3
SP Nowy Targ 11 - SP Szaflary 1:1
GRUPA B :
SP Kluszkowce – SP Raba Wyżna 0:0 karne 3:2
SP Kluszkowce – SP Ponice 0:0 karne 1:0
SP Ponice – SP Raba Wyżna 0:0 karne 2:3
Półfinały :
SP 11Nowy Targ  – SP Kluszkowce 3:1
SP Szaflary – SP Raba Wyżna 1:0
O V miejsce :
SP Frydman – SP Ponice 2:0
O III miejsce :
SP Kluszkowce – SP Raba Wyżna 0:0 karne 1:0
Finał :
SP 11 Nowy Targ - SP Szaflary –  0:0 karne 0 : 1

Vicemistrzostwo powiatu nowotarskiego dla Szkoly Podstawowej nr 11 zdobyły : Aleksandra Guzik , Anna Lewandowska , Oliwia Szlembarska , Zuzanna Grubarek , Elwira Handzel, Patrycja Blańda , Sandra Lewczuk- wszystkie z kl. 6c ,  Gabriela Koszarek , Amelia Maciaszek z kl. 6a oraz Aleksandra Marusińska i Mariola Miłek z kl. 6b.

Zmieniony: wtorek, 28 października 2014 18:11

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>