Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Klub "Wiewiórka" Drukuj
Wpisany przez mgr Renata Przybylińska-Cedzidło
środa, 17 grudnia 2014 08:55

Klub "Wiewiórka" zaprosił do szkoły p. Marysię i p. Elę - przedstawicielki Kliniki Stomatologicznej państwa Rzepeckich.

Dzieci oglądały filmik na temat higieny jamy ustnej, brały udział w konkursie i każde zaproszone dziecko otrzymało pastę oraz płyn do mycia zębów.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Zmieniony: środa, 17 grudnia 2014 08:58

Podziękowanie Drukuj
Wpisany przez mgr Renata Przybylińska-Cedzidło
środa, 17 grudnia 2014 08:53

Grupa koła języka japońskiego nagrała filmik, w którym zaśpiewała japońską piosenkę dla senseja Yuichi Koike.

Piosenka ta jest podziękowaniem za pzybycie pana Koike z Japonii do naszej szkoły i udzielenia nam ciekawych zajęć.

Wyniki konkursu Szopka Bożonarodzeniowa Drukuj
Wpisany przez mgr Urszula Kotarba
wtorek, 16 grudnia 2014 18:59

15 grudnia 2014 r. rozstrzygnięto szkolny etap konkursu Szopka Bożonarodzeniowa. 32 prace uczniów  z klas 0-IV oceniono w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. Najbardziej popularną okazała się kategoria rodzinna i to prace z tej grupy zdominowały tegoroczną wystawę w holu szkoły. Zgodnie z regulaminem konkursu prace nagrodzone zakwalifikowano do międzyszkolnego etapu, którego ekspozycja mieści się w Urzędzie Miasta Nowy Targ. Wszystkim uczestnikom słowa podziękowania za ich trud i wysiłek składają organizatorki: Aneta Kowalczyk i Urszula Kotarba.

Oto laureaci konkursu:

Kategoria indywidualna

HUBERT JAKUBIAK I D

DARIA GRZYBACZ IV B

Kategoria rodzinna

MICHAŁ KUŹMIŃSKI II A

PIOTR ŻACZEK II B

GABRIELA I KAROL CHŁOPEK III B, 0 A

WIKTOR TWOREK III B

Zmieniony: wtorek, 16 grudnia 2014 19:20

Lekcja muzyki Drukuj
Wpisany przez mgr Bożena Giżycka
sobota, 13 grudnia 2014 10:55

Uczniowie klas 0-III uczestniczyli w koncercie muzycznym pt. ,,Od jaskini z kijkami do komputera z kabelkami". Jak zawsze bawiliśmy się bardzo dobrze.

Cała Polska czyta dzieciom. Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Niebylska
środa, 03 grudnia 2014 21:07

W ramach integracji z rodzicami ( rodziną) naszych wychowanków w świetlicy szkolnej od 1 grudnia 2014 roku organizowane jest głośne czytanie wybranej bajki. Spotkanie z książką będzie odbywać się jeden raz w tygodniu do końca roku szkolnego.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>