Poznaj Nowy Targ

Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Pilna wiadomość Drukuj
środa, 21 października 2020 14:04

Wszystkich rodziców i nauczycieli prosimy o pilne zapoznanie się z wiadomościami w dzienniku interentowym w związku z organizacją pracy szkoły.

Krótko: od 22.10.2020 klasy 0-3 nadal uczą się w szkole i świetlica pracuje normalnie, a klasy 4-8 online z domu przez Teams. Klasy 4-8 odbierają obiady na wynos przez wejście od strony basenu.

Szczegóły w wiadomości przekazanej przez dziennik.

Zmieniony: środa, 21 października 2020 17:31

Przebudowa strony Drukuj
środa, 21 października 2020 06:06

W związku z przebudową strony mogą występować niedogodności w działaniu tego serwisu. Aktualne linki można znaleźć tutaj.

OSIĄGNIĘCIA W XXVII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM I PLASTYCZNYM W RAMACH FESTIWALU PAPIESKIEGO W BIAŁYM DUNAJCU Drukuj
Wpisany przez Robert Piszcz
niedziela, 18 października 2020 10:39

Szanowni Państwo!

Już po raz kolejny pragnę z prawdziwą przyjemnością poinformować o sukcesie uczniów naszej szkoły, tym razem w XXVII Wojewódzkim Konkursie Literackim i Plastycznym w ramach Festiwalu Papieskiego w Białym Dunajcu. Wyniki przedstawiają się następująco:

Poezja w języku literackim:

I Nagroda: Anna Gołdyn - klasa 8b
Udział: Kamila Serwan - klasa 8a

Proza w języku literackim:

I Nagroda: Sylwia Paw - klasa 5b
I Nagroda: Amelia Kudasik - klasa 8b
II Nagroda: Martyna Majerska - klasa 7b
III Nadia Knapczyk - klasa 7f

Kategoria plastyczna:

Udział: Martyna Plewa, Aleksandra Rużyczka - klasa 7c
Udział: Lena Paw - klasa 7f
Udział: Aleksandra Mikołajska - klasa 8b

Na konkurs nadesłano następującą liczbę prac: 80 literackich i 307 plastycznych.

Wszystkim uczestniczkom gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Nauczyciel przygotowujący: mgr Robert Piszcz

Zmieniony: niedziela, 18 października 2020 10:40

Problemy z Teams Drukuj
sobota, 17 października 2020 12:39

W razie problemów z logowaniem na platformie Teams właściwą osobą do kontatku jest Daniel Wida. Proszę pisać przez dziennik.

AUDYCJA PRZEZ RADIOWĘZEŁ W ZWIĄZKU Z DNIEM EDUKACJI NARODOWEJ Drukuj
Wpisany przez Robert Piszcz
środa, 14 października 2020 16:01

Dnia 14 października 2020 roku, z inicjatywy nauczyciela polonisty i bibliotekarza mgra Roberta Piszcza, wyemitowana została przez szkolny radiowęzeł audycja z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięły w niej udział uczennice klasy 7c, tj. Martyna Plewa, Anna Regiec i Aleksandra Rużyczka oraz uczennica klasy 7b - Martyna Majerska. Korzystając z tekstów poetyckich i prozatorskich, wypowiedziały słowa wdzięczności za trud i poświęcenie, jakie każdego dnia dostrzec można w pracy nauczyciela, a także wyraziły serdeczne życzenia z okazji dzisiejszego święta, skierowane do wszystkich bez wyjątku pedagogów. Całość dopełniły dwa utwory muzyczne z "tamtych lat", a więc z czasów, kiedy piosenka praktycznie zawsze miała piękną melodię i mądre, dla wszystkich czytelne w odbiorze słowa.
Montaż pod względem doboru tekstów przygotowany został przez pana Roberta Piszcza. Natomiast pomocą techniczną służył pan Piotr Krzystoń.

Zmieniony: środa, 14 października 2020 16:03

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>