Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Konkurs- "Szopka Bożonarodzeniowa" Drukuj
Wpisany przez mgr Urszula Kotarba
wtorek, 18 listopada 2014 20:08

Zapraszamy uczniów naszej szkoły z klas 0-VI do wzięcia udziału w konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa". Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. Kryterium oceny obejmuje: oryginalność, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz ogólny, artystyczny wygląd szopki (w pracy nie mogą być wykorzystane elementy zakupione w sklepie). Termin dostarczania szopek: 11 i 12 grudnia 2014 roku. Najlepsze prace zostaną wytypowane do międzyszkolnego konkursu, którego wystawa będzie w Urzędzie Miasta Nowego Targu.

Osoby odpowiedzialne: Aneta Kowalczyk i Urszula Kotarba.

Regulamin konkursu do pobrania w zakładce "Więcej".

Zmieniony: wtorek, 18 listopada 2014 20:13

Akcja dokarmianie ptaków. Drukuj
wtorek, 18 listopada 2014 19:51

Od 17 listopada 2014 roku trwa AKCJA DOKARMIANIE PTAKÓW. Organizatorem akcji jest wychowawca świetlicy - Katarzyna Niebylska. Codziennie wybrana grupa uczniów będzie zajmować się dokarmianiem naszych skrzydlatych przyjaciół. Prosimy o przynoszenie symbolicznego ziarenka dla ptaszyny do świetlicy szkolnej.

Uroczysta Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości Drukuj
Wpisany przez mgr Wojciech Stanek
niedziela, 16 listopada 2014 08:34

"Pociąg do wolności" - tak brzmiała myśl przewodnia naszej Akademii z okazji 96. rocznicy odzyskania niepodległości. Uczniowie biorący udział w tym przedstawieniu, prozą i wierszem, śpiewem i grą na instrumencie, przeprowadzili nas przez 'stacje' trudnej historii Polski, których zwieńczeniem była upragniona Wolność.

Podziękowania dla uczniów klas Vb, VIb, IVa, Vc, VId i wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia.

Akademię przygotowali p. Elżbieta Geryszewska i p. Wojciech Stanek. O oprawę muzyczną jak zawsze zadbała p. Halina Sięka

Dziękujemy.

Konkurs wiedzy o Nowym Targu. Drukuj
wtorek, 18 listopada 2014 18:01

Zmiana terminu KONKURSU WIEDZY O NOWYM TARGU. Szkolny etap konkursu odbędzie się 21 listopada 2014 roku o godzinie 8:50.

Konkurs "Ogrody jesieni". Drukuj
wtorek, 18 listopada 2014 17:56

Konkurs " Ogrody jesieni" nie zostanie rozstrzygnięty, ponieważ dostarczone prace ( wiersze) są niezgodne z tematem konkursu lub zostały oddane w nieodpowiedniej ilości egzemplarzy.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>