Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Zakończenie akcji,, Lato w mieście 2014" Drukuj
sobota, 12 lipca 2014 16:29

W piątek zakończyła się w naszej szkole akcja,, Lato w mieście 2014". Na zakończenie odbyliśmy wycieczkę do rezerwatu ,, Bór na Czerwonym". Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, słodycze, a niektórzy drobne upominki jako nagroda za udział w konkursach.

Tego jeszcze nie było Drukuj
wtorek, 08 lipca 2014 15:53

Tak kochani, tego jeszcze nie było na naszej półkolonii. Dzisiaj odbyliśmy wycieczkę do Niedzicy. Tam pływaliśmy gondolami, a później odwiedziliśmy park rozrywki, park miniatur oraz park linowy. Trochę brakło nam czasu na w pełni wykorzystanie wszystkich atrakcji. Z trudem zdążyliśmy na obiad. Do domu wróciliśmy bardzo zmęczeni i bardzo szczęśliwi

Na półkolonii bawimy się dalej Drukuj
poniedziałek, 07 lipca 2014 19:27

Mijają kolejne dni naszej zabawy na pókolonii letniej. Bawimy się znakomicie. Zobaczcie sami.

Lato w mieście 2014 Drukuj
piątek, 04 lipca 2014 18:47

Już od tygodnia w naszej szkole trwa akcja ,,Lato w mieście 2014". W tym roku po raz pierwszy uczestnicy poznają kulturę Japonii, uczą się podstawowych słówek w języku japońskim, rozwijają kreatywność poprzez zajęcia plastyczne. Zajęcia z japonistyki prowadzone przez Jagodę Cedzidło- praktykantkę. Obejmują:

- symbole Japonii

- sztukę składania papieru ,, origami"

- japońska kaligrafia

- tworzenie komiksu ,, manga"

- bajki japońskie

- moje imię po japońsku

- japońska sztuka układania kwiatów ,, ikebana"

- japońskie piosenki

- historia japońskiego wachlarza

To nie wszystkie atrakcje w tym roku. Gdzie byliśmy i co robiliśmy pokażą wam nasze zdjęcia. Zapraszamy do galerii.

Rekrutacja na zajęcia "Już pływam" i "Umiem pływać" Drukuj
Wpisany przez Dyrekcja
wtorek, 01 lipca 2014 10:49

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu informuje, że w terminie od 1 września 2014r. do 5 września 2014r. zostanie przeprowadzona w szkole rekrutacja na zajęcia nauki pływania z projektów „Już pływam” i „Umiem pływać”. Projekt obejmuje naukę pływania przeznaczoną dla uczniów  klas 1 do 6 w liczbie 20 godzin zajęć na basenie.

Kryteria rekrutacji, jak i również dokumenty do wypełnienia przez rodziców znajdują się w: Zarządzeniu nr 0050.Z. 81.2014 Burmistrza Miasta Nowy Targ z 16 czerwca 2014r. oraz Zarządzeniu nr 0050.Z. 82.2014 Burmistrza Miasta Nowy Targ z 16 czerwca 2014r  podajemy link http://www.nowytarg.pl/jb_wys.php?zmrs=2014&zm_art=5

na stronie Urzędu Miasta w Nowym Targu.

Robert Furca

Zmieniony: wtorek, 01 lipca 2014 10:49