Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE II A i II B Drukuj
Wpisany przez mgr Aneta Kowalczyk
czwartek, 22 stycznia 2015 19:56

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 oraz 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie i wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.
21 stycznia 2015 r. w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni Seniorzy dzieci z klasy II a i II b.
Uczniowie  pod okiem wychowawczyń przygotowali jasełka pt. "Nadziei blask- Bóg narodził się". Nie zabrakło wierszy oraz piosenek.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości drugoklasiści wręczyli laurki własnoręcznie wykonane.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy naszym Gościom.

Zmieniony: czwartek, 22 stycznia 2015 19:57

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek Drukuj
Wpisany przez mgr Katarzyna Bielska
czwartek, 22 stycznia 2015 10:05

Jak corocznym zwyczajem tak i w tym roku w dniu 20. 01. 2015 r. w MOK-u odbył się "Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek" Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu zorganizowany przez dwie nauczycielki tej szkoły p. Lucynę Kulig i p. Elżbietę Gołębiowską przy współpracy Dyrekcji. Kolędowanie najmłodszej grupy wiekowej uatrakcyjnił występ młodzieżowych zespołów "Hajduki" i "Metalka Band" z Zespołu Szkół Technicznych im. St. Staszica w Nowym Targu. Organizatorzy Koncertu składają serdeczne podziękowanie: sponsorom, szkolnym zespołom z opiekunem p. Barbarą Wilczek oraz mediom, pedagogom, rodzicom i małym artystom za wspólne kolędowanie.

Zima w mieście Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch
czwartek, 22 stycznia 2015 07:24

Dyrektor Szkoły informuje, że w dniach 23.01.2015r - 06.02.2015r. prowadzone będą zapisy na zajęcia "Zima w mieście". Zapisy prowadzi p. Krystyna Grzybacz.

Rekrutacja do programu 'Jeżdżę z Głową" Drukuj
Wpisany przez Dyrektor
środa, 21 stycznia 2015 13:46

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do projektu pn. "Jeżdżę z Głową". Regulamin wraz ze z głoszeniem i odpowiednimi dokumentami wymaganymi do wzięcia udziału w projekcie dostępne są w dziale <<Pliki do pobrania -> Dokumenty Szkolne -> Regulamin "Jeżdżę z Głową">> oraz po kliknięciu tutaj.

II Turniej o Mistrzostwo Szkoły w szachach - zapowiedź ! Drukuj
Wpisany przez mgr Piotr Jarząbek
poniedziałek, 19 stycznia 2015 10:22

W dniu 23 stycznia 2015 r./ piątek / w godz. 14.00 - 17.00 w sali nr 16 odbędzie się II Turniej szachowy o Mistrzostwo Szkoły. Zawody rozegrane zostaną na dystansie 5 rund z czasem 15 minut na zawodnika , system gry uzależniony od ilości dzieci zgłoszonych do turnieju. Uczestnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych, dla klas 1 - 3 i klas 4 - 6 z podziałem na dziewczynki i chłopców. Ostatecznie o zdobyciu tytułu mistrza szkoły zadecyduje suma punktów uzyskanych w czterech turniejach , które zostaną rozegrane jeszcze w miesiącach - marzec i maj 2015 r. Dokładne daty będą podane w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci naszej szkoły, które lubią grać w szachy.

Organizator - mgr Piotr Jarząbek

Zmieniony: poniedziałek, 19 stycznia 2015 10:49