Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Nasza szkoła na miejskich Festynach Drukuj
Wpisany przez mgr Piotr Jarząbek
czwartek, 23 października 2014 09:38

Dzieci naszej szkoły brały udział w dwóch jesiennych festynach organizowanych na terenie naszego miasta. Pierwszy z nich zorganizowany był przez Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale . Na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 1 odbył się turniej piłki nożnej , gdzie rywalizowały ze sobą dzieci ze szkół podstawowych. Z kolei w przerwie meczów , na sasiednim boisku do koszykówki, mogliśmy oglądać wspaniały kunszt w operowaniu piłką oraz pokaz elementów technicznych prezentowany przez wirtuozów . Nasza piłkarska drużyna była składała się z chłopców i dziewczynek. Wyniki w tej zabawie nie były najwazniejsze. Liczył się udział i to że dzieci świetnie się bawiły, a w nagrodę za III miejsce odebrały z rąk organizatorów piękny puchar.

Szkołę reprezentowały uczniowie i uczennice klasy 6c : Blańda Patrycja, Grubarek Zuzanna, Guzik Aleksandra, Handzel Elwira, Lewandowska Anna, Lewczuk Sandra, Szlembarska Oliwia, Reguła Dawid, Popiel Jakub i Żurek Kacper.

Drugi festyn , tym razem Rodzinny Sportowo - Rekreacyjny odbył się przy Szkole Podstawowej nr 2 , gdzie wzięliśmy udział w turnieju szachowym. Wśród kilkunastu uczestników , dzieci szkół postawowych i gimnazjów , stanowiliśmy najliczniejszą reprezentację. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z czasem 10 minut na zawodnika. Po zaciętych zmaganiach nasz uczeń Sołtys Adrian z kl. 6a stanął na podium zajmując 3 miejsce . Ponadto w w tych szachowych zmaganiach uczestniczyli : Biel Kacper kl.4a, Gut Gabriel kl.3b, Bartoszko zofia kl. 4a, Antos Karolina kl. 4a, Antos Maciej kl.3a, Tomaszewski Mikołaj kl.4b i Pyzowski Wiktor kl.3b. Najlepsza trójka turnieju  otrzymała nagrody rzeczowe , a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodyczy. Tak , że wszystkie dzieci były zadowolone i radosne wracały do domów.

Opiekunem na tych turniejach był mgr Piotr Jarząbek

Zmieniony: czwartek, 23 października 2014 18:41

Potyczki polsko-szwedzkie Drukuj
wtorek, 21 października 2014 12:41

W dniu 14.10.2014r. uczniowie klas IV-VI obejrzeli spektakl historyczny pt. "Potyczki polsko-szwedzkie" w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej "Atena". Uczniowie mieli możliwość przenieść się w czasy siedemnastowiecznych rycerzy a także przejść trening żołnierski w strojach z epoki. Wszystko w wesołej atmosferze.

Zmieniony: wtorek, 21 października 2014 12:44

Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2014/2015 Drukuj
wtorek, 21 października 2014 08:08

Dyrektor Szkoły ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

10.11.2014r.

02.01.2015r.

05.01.2015r.

01.04.2015r.

05.06.2015r.

25.06.2015r.

W tych dniach odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej w godzinach 7.30-15.30. Prosimy o wcześniejsze przekazanie wychowawcom informacji, czy Państwa dziecko będzie korzystać z takiej opieki w w/w dniach.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły można znaleźć w zakładce Pliki do pobrania

Zmieniony: wtorek, 21 października 2014 08:12

Dzień Otwarty Drukuj
wtorek, 21 października 2014 07:47

Środa, 22.10.2014r. jest DNIEM OTWARTYM DLA RODZICÓW. W godzinach 16.30-17.30 możecie Państwo spotkać się z wychowawcami oraz nauczycielami i uzyskać informacje na temat wyników i postępów w nauce swoich dzieci.

Konkurs: "Prawa Dziecka Oczami Dzieci" Drukuj
piątek, 17 października 2014 12:48

Stowarzyzsenie Sędziów Rodzinnych Pro Familia zaprasza dzieci do udziału w konkursie pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, którego członkiem komitetu honorowego została Pani Joanna Kluzik - Rostkowska Minister Edukacji Narodowej.

Cel konkursu: kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego poprzez edukację w zakresie praw dziecka.

W ramach konkursu dzieci zostaną zapoznane z podstwawowymi zagadnieniami Konwencji Praw Dziecka, a następnie wykonają prace plastyczne na papierze w formacie A3 przy wykorzystaniu następujących technik: rysunek, malarstwo lub kolaż (praca płaska).

Prace muszą wpłynąć do organizatora do dnia 10.11.2014r.

Szczegółowe informacje u opiekunów Samorządu Uczniowskiego i Starszej Grupy Wiekowej.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>