Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu
Zebranie Rady Pedagogicznej Drukuj
Wpisany przez mgr Edyta Smarduch
piątek, 22 sierpnia 2014 07:50

Zebranie Rady Pedagogicznej odbędzie się w piątek, 29.08.2014r. o godz. 10.00 w sali nr 16.

Badania lekarskie - poniedziałek (25.08.2014) godz. 9.00

Zakończenie akcji,, Lato w mieście 2014" Drukuj
sobota, 12 lipca 2014 16:29

W piątek zakończyła się w naszej szkole akcja,, Lato w mieście 2014". Na zakończenie odbyliśmy wycieczkę do rezerwatu ,, Bór na Czerwonym". Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, słodycze, a niektórzy drobne upominki jako nagroda za udział w konkursach.

Tego jeszcze nie było Drukuj
wtorek, 08 lipca 2014 15:53

Tak kochani, tego jeszcze nie było na naszej półkolonii. Dzisiaj odbyliśmy wycieczkę do Niedzicy. Tam pływaliśmy gondolami, a później odwiedziliśmy park rozrywki, park miniatur oraz park linowy. Trochę brakło nam czasu na w pełni wykorzystanie wszystkich atrakcji. Z trudem zdążyliśmy na obiad. Do domu wróciliśmy bardzo zmęczeni i bardzo szczęśliwi

Na półkolonii bawimy się dalej Drukuj
poniedziałek, 07 lipca 2014 19:27

Mijają kolejne dni naszej zabawy na pókolonii letniej. Bawimy się znakomicie. Zobaczcie sami.

Lato w mieście 2014 Drukuj
piątek, 04 lipca 2014 18:47

Już od tygodnia w naszej szkole trwa akcja ,,Lato w mieście 2014". W tym roku po raz pierwszy uczestnicy poznają kulturę Japonii, uczą się podstawowych słówek w języku japońskim, rozwijają kreatywność poprzez zajęcia plastyczne. Zajęcia z japonistyki prowadzone przez Jagodę Cedzidło- praktykantkę. Obejmują:

- symbole Japonii

- sztukę składania papieru ,, origami"

- japońska kaligrafia

- tworzenie komiksu ,, manga"

- bajki japońskie

- moje imię po japońsku

- japońska sztuka układania kwiatów ,, ikebana"

- japońskie piosenki

- historia japońskiego wachlarza

To nie wszystkie atrakcje w tym roku. Gdzie byliśmy i co robiliśmy pokażą wam nasze zdjęcia. Zapraszamy do galerii.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>